Den naruby

Ve středu 7.2. jsme si udělali ve škole ,,Den naruby“. Osm žákyň si vyzkoušelo roli učitelů a paní učitelka zasedla do lavic žáků. Děvčata si připravila hodinu českého jazyku, matematiky, osobnostně sociální výchovy, odpoledne pak odučily dvě hodiny výtvarné výchovy. Ve vyučování se střídaly různé metody učení i formy práce. Nechyběly zábavné aktivitky a také prověřovací prověrky a testy. Spolužáci respektovali ,,nové paní učitelky“, pracovali jako obvykle s chutí a svědomitě.

Některá hodnocení spolužáků Dne naruby :

• bavilo mě zábavné učení, které si holky připravily
  • oceňuji to, že holky měly odvahu jít učit
  • nejvíce mě bavila hodina OSV, pracovní list, video a scénky
  • hodnotím přípravu testu a tajenky v českém jazyku
  • ve výtvarce mě bavila malba vodovkami
  • bylo to super, oceňuji, že holky nad přípravou přemýšlely a hodina se jim povedla
  • chci poděkovat za hezký den
  • hodnotím snahu si připravit do hodiny nějakou věc podle sebe, např.super byla písemka z matiky
  • líbilo se mi, že si holky všechno hezky přichystaly, bavila mě písemka z češtiny a práce ve výtvarce

Děkujeme Anetce Tomáškové, Anetce Tížkové, Terce Vokáčové, Nelči Grohové, Lucce Říčné,  Anetce Jarabkové, Adi Maléřové a Nikči Římanové.