Poslední prosincový den ve škole

Poslední prosincový den ve starém roce patřil vánoční zábavě a dárkům. V první hodině dětem byla připravena vánoční úniková hra, při které plnily různé úkoly s touto tématikou a po splnění se mohly věnovat volné zábavě. Ve druhé hodině se žáci zapojili do známé hry Kufr, kde si mohli procvičit bystrost, rychlost a správnou formulaci otázek. Další hodinu si na lístečky sepisovali přání do nového roku, četli a většinou se shodli, jaké hodnoty jsou pro ně a jejich rodinu v životě nejdůležitější. Poté jsme se všichni těšili na předání dárečků, a že jich bylo požehnaně. Poslední školní den jsme si všichni i včetně paní učitelky moc užili. Závěrem dne byl slavnostní oběd ve školní jídelně, kde nechyběla ryba. Tentokrát nás obsloužili žáci ze Školního parlamentu. Krásné Vánoce a moc zdraví v novém roce 2024.