Knižní kavárna

Ve středu 29. března odpoledne proběhla v 1.B třídě Knižní kavárna pro rodiče a děti. Spojili jsme tak příjemné s užitečným a zakončili jsme touto akcí březen - měsíc knihy. V kavárně jsme díky rodičům měli spoustu dobrot k ochutnání a mohli jsme se tak se spokojeným sladkým úsměvem pustit do prohlížení nových či osvědčených knižních tipů. Sdíleli jsme si své zkušenosti. Rodiče s dětmi přinesli na ukázku i své vlastní oblíbené knihy. Ukazovali jsme si zajímavá nakladatelství či online knihkupectví, která nám mohou pomoci při výběru kvalitních knih pro děti. Zmínili jsme se taky, proč je čtenářská gramotnost pro žáky důležitá nejen ve vyvučování, ale i v životě mimo školu. Došlo taky na malou čtenářskou lekci s knižní novinkou od Petra Horáčka - Nejlepší dárek. Děkuji všem za účast a příležitost, užít si milé neformální setkání.

Třídní učitelka 1.B
Barbora Kociánová