Mimořádné opatření

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví přijalo opatření, kterým nařizuje všem osobám s trvalým pobytem v ČR, které se navrátí od 7. března z Itálie (z jakéhokoliv regionu), aby se dálkově – např. telefonicky spojili se svým obvodním lékařem. Pokud jej nemají, tak s jakýmkoliv praktickým lékařem. Tento lékař pak bez dalšího – automaticky - rozhodne o nařízení karantény v délce 14 dnů.

V příloze přikládám mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví.

Kontakty pro další informace:

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje: 595 138 118, 595 138 119, 595 138 147,

nebo

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje - územní pracoviště Nový Jičín: 556 770 384 – 386.

Žádáme Vás tímto, abyste informace o Vašem pobytu v rizikových oblastech sdělili i ve škole.

Doporučujeme veřejnosti, aby omezila přístup do prostor, v nichž se realizuje činnost školy či školského zařízení na nezbytné minimum.

Dbejte na zvýšenou hygienu.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Milan Stiller, ředitel školy