GOOD BYE SVATOŠKA CREW

Ve čtvrtek 27. 6. se rozloučil se svou „milovanou“ základkou další 9. ročník. Slavnostní vyřazení proběhlo (až na malé zádrhele, které pohotově vyřešil Kuba a p. uč. Žídek) důstojně, ukáplo i pár slziček, ale bylo i hodně vtipné a podařilo se nám rozesmát i dojmout početné publikum. Myslím, že bylo řečeno vše, víc napoví fotogalerie.

Vzkaz pro deváťáky – dárek od Vás mě doslova šokoval, jen vůbec nevím, co si vyberu, aby mě ten adrenalin třeba nezačal bavit a „nesekla“ jsem se školou?! Kytice byla krutopřísně epická. Vysvědčení nic moc, zapracuji na zlepšení.

P.S. Pokud se vám zdálo, že jsem nebyla dojatá odpoledne, pak po rozbalení osobního dárku a vzkazu od Ondry, už to vypadalo jinak.

P.S.S. Moc děkuji všem, všechny vás rádi uvidíme, držíme pěsti ve středoškolském studiu a hlavně se držte hesla: „Když to nejde na PÁNA, tak na SÍLU určitě!!!!“

P.S.S.S. Všem AHOJ a házenkářům zvlášť!!!

Mgr. Marcela Svatošová

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací