Školní výlet 9. A

Ve dnech 23. -  24. 5. 2022 proběhl výlet naší třídy, při kterém jsme se symbolicky se třídou loučili.

Výlet začal výšlapem na Lysou horu, který se zpočátku zdál nenáročný, ale nakonec někteří z nás měli co dělat, aby vrchol zdolali. Počasí nám vyšlo a cestu jsme si zpříjemnili společným povídáním a různými hrami. Na vrcholu jsme si dali oběd a užívali si společně výhledy.

Po návratu do školy jsme si večer zpříjemnili fotbalovým turnajem. Na večeři bylo připraveno grilované maso a čepovaná kofola. Večer pokračoval hrou na kytaru a zpěvem a promítáním filmu v tělocvičně, kde jsme také následně přespali.

Po probuzení nás čekala připravená snídaně, kterou panu učiteli pomohly připravit paní kuchařky, kterým tímto moc děkujeme.

Celý výlet stál za to a my jsme si ho moc užili.

Byly to super dny. 

Děkujeme, žáci 9. A