Už jsme o nich mnoho slyšeli. Píšeme o nich v dílně psaní texty, ukazujeme si jejich fotky, vyprávíme o zážitcích s nimi v pondělí ráno. Ale pořád jsme je neviděli na vlastní oči. A proto jsme si udělali ve středu před velikonočními prázdninami Den mazlíčků. Seznámili jsme se se zakrslými králíčky, křečky, morčaty i gekončíky. Moc děkujeme všem dětem, které mazlíčky do školy přinesly. A díky i všem, kteří se během dne snažili, aby se zvířátka v naší třídě cítila dobře a bezpečně.