Dneska se všechny třídy školy zapojily do tzv. tutorského čtení - společného čtení starších a mladších. My jsme dneska byli v roli těch starších. V dílně čtení jsme si s dětmi z 2. B představili naše knížky i to, co obvykle rádi čteme. Společně jsme chvíli četli a sdíleli, co nás v knihách zaujalo. Děkujeme malým kamarádům za společný čtenářský zážitek.