Velikonoční středa ve 4.A
Je libo velikonočního beránka, mazanec, jidáše, cukroví, perníčky, košíček? Tak takové dobroty napekli čtvrťáci, maminky, babičky a paní učitelka na středeční dopoledne - MOC DĚKUJEME . MŇAM. Děti si nazdobily vajíčka, květináče, zasely si osení a vyrobily zápich a taky nazdobily perníčky ve tvaru vajíčka. Děti se dozvěděly, co je to Květná neděle, Modré pondělí, ....., popovídali si o tom, jak se u nich slaví velikonoční svátky.
A teď už můžou Velikonoce začít . Všem přejeme hezké Velikonoce !