Masopustní rej - 21.2.2023

V úterý 21.února bylo v prvních třídách společně s 2.A a 3.B veselo - vyhrávala hudba, všude samé masky a vládla dobrá nálada. Slavili jsme totiž Masopust - a to po našem. Na veselici přišel i medvěd, muzikant, děvucha či loupežník. Muzikant nám zahrál na akoredon, společně s ním jsme si zazpívali a později si popovídali o tom, co masopust znamená a jaké další postavy jsou s ním spjaté. Ve třídě jsme si udělali masopustní hostinu. Pochutnali jsme si na nejrůznějších domácích dobrotách. Poté jsme se v menších skupinách vydali na masopustní průvod a plnili u každé masky úkol. Dopoledne jsme si užili a těšíme se na další společnou akci.

Chtěla bych poděkovat všem maminkám, tatínkům a možná i babičkám a dědečkům, kteří masopustní dobroty pro děti připravili a přispěli k příjemně strávenému dni.