OSLAVA DNE DĚTÍ VE STUDÉNCE

V sobotu 26. 5. 2018 na hřišti za Dělnickým domem proběhlo tradiční Rodinné odpoledne u příležitosti Dne dětí. Akci jako každoročně pořádal Spolek rodičů při ZŠ TGM ve Studénce, program však byl otevřen všem zájemcům z širokého okolí. Návštěvníků různých věkových kategorií byly stovky, od nejmenších batolat v kočárku, až po vitální seniory, kteří přišli za dobrou zábavou. I díky slunečnému počasí se akce vydařila, atmosféra byla vynikající, návštěvníci i organizátoři si to užili.

Program byl opět velice pestrý. Po celé odpoledne byl k dispozici oblíbený aquazorbing, skákací hrad, projížďky na koních, které zajistil Jezdecký klub při Jarošově statku, či ukázka hasičské techniky v podání Hasičů Města Studénky. Skauti si pro děti připravili řadu úkolů a aktivit, Myslivecký spolek Poodří Studénka střelbu ze vzduchovky. V rukodělných dílnách si děti mohly vyrobit barevné placky, potisknout barevná trička nebo tvořit z korálků. K poslechui tanci akci doprovázela kapela TRB The Rock Band z Ostravy, která hraje rockové a popové hity v akustickém podání. Tanečních vystoupení byla celá řada. Své originální choreografické výstupy předvedly Mažoretky Petra, taneční skupina Dynamic či P.U.S.A. Děti ze ZŠ TGM, jež se po celý rok pravidelně ve volnočasovém kroužku učí tančit s Patrikem Ulmanem v kroužku RYTMIX, převedly, co se naučily. Zpestřením celé akce byla ukázka japonského bojového umění AIKIDO v podání dětí i dospělých z oddílu v Suchdole nad Odrou.

Kromě dobrého jídla a pití se návštěvníci mohli těšit na bohatou tombolu, jež byla vyvrcholením celé akce. Odměn bylo nepočítaně, a to i díky sponzorským darům od partnerů, kterým bych touto cestou ráda poděkovala. Bez sponzorů a jejich podpory by akce v této podobě nemohla proběhnout.

Ráda bych také poděkovala všem rodičům ze Spolku rodičů při ZŠ TGM ve Studénce, kteří se na organizaci Rodinného odpoledne podíleli. Za jejich dobrovolné úsilí a celoroční práci jim patří velký dík.

Šárka Hermanová
(členka Spolku rodičů)

Odkaz na fotogalerii