Rodinné odpoledne

Vážení spoluobčané,

jako každý rok, tak i tentokrát pořádalo Sdružení rodičů při ZŠ TGM Studénka 1 pro všechny žáky, jejich rodiče i náhodné kolemjdoucí již tradiční a všemi očekávané Rodinné odpoledne. Tato odpolední show probíhala v sobotu 27.5.2017 na zahradě za Dělnickým domem. Počasí se objednávalo dlouho dopředu, takže nám vyšlo.

Po úvodním přivítání všech přítomných jsme mohli začít s bohatým programem, který začal vystoupením těch nejmenších a to dětí z MŠ Komenského. Následně vystoupily děti ze ZŠ T.G.M. Studénka – tanečně pohybový kroužek. A pak už se zábava rozjela na plné obrátky. Vystoupila slečna Zuzana Svršková s ukázkou výcviku svého pejska. Pak rázným krokem napochodovaly mažoretky Petra Studénka, které vystřídaly na parketu taneční skupinu T. G. Matonky. Program nám zpestřilo i vystoupení slečny Pavlíkové s ukázkou výcviku králíků – Králičí hop, který se rozmáhá po celé republice.  Všem je jasné, že na takovéto show nemůže chybět klaun, který bavil děti a rozdával zvířátka z balónků. V průběhu těchto vystoupení mohly děti také ukázat svůj um při rukodělných dílnách, kde si mohli vyrobit korálkový náramek , nebo třeba vytvořit ozdobnou placku na oblečení. A aby děti  dali také odpočinout rukám, měli k dispozici skákací hrad, aquazorbing, taneční podložky, koníky z Jarošova statku, ukázku techniky SDH Studénka a zručné slečny, které jim na obličej namalovaly vše, co si děti přály. Velké dík patří skautíkům ze dvou studéneckých oddílů, Bílí Hadi Studénka a Junák, kteří si pro děti připravili hry a vědomostní kvízy a také DJ Madrovi, který se postaral o ozvučení a playlist nabitý dětskými hity. Jako zlatý hřeb pozdního odpoledne bylo bohaté kolo štěstí. Celý program moderovali žáci deváté třídy, kterým děkujeme za krásné provedení celou akcí. Po celou dobu bylo pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení v tekutém i pevném stavu a pro každé dítko něco malého na zub, na oplátku za to, že nás potěšily svou návštěvou.

Aby vše klaplo tak jak má, bylo zapotřebí štědré finanční a materiální podpory našich sponzorů. Následující řazení není dle výše daru, ale abecedně J: 4EVER s.r.o., Anna Baďurová, DENAS COLOR a.s., Jiří Šrubař-truhlářství, LB CEMIX s.r.o., Libor Polehla POLI, MANADENT s.r.o., Město Studénka, Mgr. Petr Pešát - advokát, Mironet, Miroslav Hertel- Pizzerie Sport, Moravia Trend s.r.o., MSV elektronika s.r.o., MSV Interier s.r.o., MSV Metal Studénka s.r.o., MSV Studénka s.r.o., MUDr. Bohumila Štěpánová, Pekárna Bartošovice s.r.o., Petra Křiváková – smíšené zboží, Pizzerie Miláno, Řeznictví Naďa, Řeznictví H+H s.r.o., SEMPER CORPORATION s.r.o, Sirotková Jana, Skanska a.s., Sklenářství Milan Leja a syn, SK Studénka, SaK Studénka, a v neposlední, možná první řadě svým časem a zápalem členové Sdružení rodičů.

Děkujeme za pozornost a za rok se opět těšíme na další rodinné odpoledne s Vámi.

Sdružení rodičů při ZŠ TGM ve Studénce 1