Žákovský parlament B.E.S.T.T.

Dne 27. 1. 2016 proběhlo 2. zasedání Žákovského parlamentu B.E.S.T.T. Tentokrát jsme se sešli v prostorách ZŠ Sjednocení a zahájili  tak novou tradici, kdy se budeme scházet na půdě jednotlivých škol ve Studénce. Jednání se zaměřilo především na doladění podrobností před největší akcí, která nás čeká 1. dubna – celoměstské kolo Miss/Missák 2016. Největší změnou bude jiné publikum – finalistům budou tentokrát fandit jejich spolužáci, protože tato akce se bude konat v dopoledních hodinách a bude určena pro třídy 1. stupně základních škol. 

V závěru jsme se ještě domluvili na společném florbalovém turnaji smíšených družstev, který se bude konat v dubnovém termínu. Další zasedání Žákovského parlamentu proběhne 6. dubna na ZŠ TGM, mluvčím budou žáci této školy, zapisovatelem ZŠ Sjednocení.

Ivona Musílková, Andrea Hanzelková (8. třída)