Šance - projekt ESF

Účelem projektu je ovlivnit a podpořit proces realizace školních vzdělávacích programů partnerských škol jednak intenzivním a směrovaným dalším vzděláváním učitelů zaměřeným na jejich odborné i obecné kompetence, jednak zkvalitněním výuky žáků těchto škol se zřetelem rozvoje jejich životních kompetencí a následně všechny získané zkušenosti vzájemně sdílet, prezentovat, předávat a šířit mezi další pedagogické pracovníky.

Sborovna - 3x PRO ŠVP

1. modul uvedeného úspěšného kurzu proběhl ve dnech 14.-15.2.2007

Co přinesl účastníkům?

Naučil/a jsem se:

• Pochopil jsem, proč se lidé mohou chovat různě a čeho se v komunikaci vyvarovat.
  • Poznat více sebe, ostatní.
  • Dozvěděla jsem se spoustu nových informací o jednotlivých temperamentech. Bylo to moc zajímavé.
  • Lépe chápat sama sebe a rozdíly mezi lidmi.
  • Některé nové termíny.
  • Pochopit sama sebe.
  • Typy lidí, poznání jejich temperamentu.
  • Nový pohled na typologii.
  • Pochopit spoustu věcí.
  • Přistupovat a chápat jednotlivé osobnostní typy.
  • Získala jsem podněty, jak pracovat sama se sebou.
  • Uvědomění si typů, co je pro ně charakteristické. Dozvěděla jsem se něco o sobě.
  • Jinou typologii než S, CH, F, M.

3 x PRO

První modul vzdělávání pedagogických pracovníků se uskutečnil 14. - 15. února 2007

3 x PRO

Druhý modul vzdělávání pedagogických pracovníků se uskutečnil 4. - 5. dubna 2007