Projekt pro budoucí prvňáčky Nanečisto v Jedničce

Během uplynulých týdnů jsme se mohli na našich chodbách potkávat s budoucími prvňáčky. V projektu Nanečisto si mohli ve třech čtvrtečních odpoledních vyzkoušet roli školáků. Zažili  přípravu na psaní, čtenářskou lekci i Hejného matematiku. Rodiče se měli možnost seznámit s chodem školy, školní jídelny, školních poradenských pracovišť i školní družiny. Lekce a následné aktivity plánoval a realizoval celý tým prvního stupně spolu s vedením školy. Celý letošní projekt byl zakončen rytířským kláním. Děti plnily zábavné úkoly, u kterých se seznámili se svými budoucími patrony z řad žáků osmých tříd. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci celého projektu. Věříme, že si všechna setkání užili děti s rodiči tak jako my. 

Těšíme se na setkání v září. 

Odkaz na video 

Kolektiv zaměstnanců ZŠ Františka kardinála Tomáška Studénka