Nabídka tvořivých dílen na Adventním jarmarku

V letošním roce jsme pro vás, ve spolupráci se Spolkem rodičů Jednička, připravili osm tvořivých dílen:

Dílna:  Umístění:  Popis:
Vánoční jmenovky, přáníčka a ozdoby přízemí, VIII.A Vyrobte si jmenovku na dárek, drobnou vánoční ozdobu z papíru, nebo vánoční přáníčko, které potěší vaše blízké.
Svíčky z vosku přízemí, F-CH Příjemně vonící svíčka po včelím medu potěší každého a udělá radost i jako dárek.
Vánoční stromeček z papírových korpusů 1. patro vpravo, VI.A Přijďte si dozdobit svůj vánoční stromeček podle svých představ.
Zdobení perníčků 1. patro vpravo, VII.A Přijďte si nazdobit voňavý perníček, který vám osladí den.
Placky, klíčenky a vyřezávané vločky 1. patro vpravo, IX.B VÝROBA PLACEK- děti si budou moci nakreslit vlastní motiv a vyrobit zrcátko, otvírák nebo magnetku. VÝROBA KLÍČENEK - výroba vlastní klíčenky s vlastním nebo již hotovým motivem. VYBARVENÍ VYŘEZANÝCH VLOČEK A STROMEČKŮ Z PŘEKLIŽKY - malování na vyřezané stromečky/vločky z překližky barevnými fixy.
Svícny ze skleniček 2. patro, V.B I obyčejná sklenička může rozsvítit Váš vánoční stůl.
Vánoční ozdoby z šišek 2. patro, II.B Vytvořte si vánoční ozdobu z šišek, kterou můžete pověsit na váš stromeček.
Přírodní dekorace - zdobený stromeček ze šišek na dřevěném podkladu 2. patro, III.A Přijďte prožít příjemnou vánoční atmosféru v naší dílně, kde si vyrobíte podle své fantazie tak trochu jiný vánoční stromeček z borové šišky.

Slavnostní zahájení Adventního jarmarku v 16:30 na školní zahradě.