Informace k provozu školy od 8. června 2021

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví k používání ochranných prostředků se s účinností od 8. 6. 2021 mění následující:

• Žáci a studenti nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.
  • Pedagogičtí pracovníci nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při poskytování vzdělávání obecně. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.

Žáci nemusí mít roušku:

• ve třídě při výuce, pokud jsou usazeni.

Žáci mají nasazenou roušku:

• při vstupu do budovy školy,
  • při opuštění učebny,
  • ve všech společných prostorách školy (chodby, WC, šatny, ...).