Stravování přihlášených žáků od 10. května do 30. června 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 10. 5. 2021 je prezenčně i distančně vzdělávaným žákům umožněno stravování v prostorách Dělnického domu ve Studénce za dotovanou cenu oběda (cena stejná jako ve školní jídelně).

Přihlášení žáci, kteří se vzdělávají prezenčně, budou ihned po skončení vyučování převedeni ke stravování do prostor Dělnického domu, kde se odstravují ve velkém sále.

Pro odstravované žáky je stanoven rozchod u Dělnického domu.

Žáci navštěvující školní družinu budou po obědě převedeni zpět do školy a následovat bude běžný provoz školní družiny.

Přihlášení žáci, kteří se vzdělávají distančně, si odebírají stravu pouze přes výdejové okénko na zahrádce před Dělnickým domem (u vstupu do restaurace Dělnický dům) do přinesených jídlonosičů.

Čas výdeje obědů do jídlonosičů pro distančně vzdělávané žáky: 13:15 – 13:45

Platba:

Školní jídelna provede inkaso z účtu zákonného zástupce žáka, a to 10. 5. 2021 jako zálohu na stravné za měsíc květen a 24. 5. 2021 jako zálohu na stravné za měsíc červen. V případě, že Vám neprojde inkasní platba na červen, zaplaťte, prosím, zálohu bezhotovostním převodem na účet školní jídelny č. 155098137/0600 do konce května.

Nepřítomnost žáka a odhlašování stravy:

V případě, že není žák přítomen ve škole, odeberete si stravu do přineseného jídlonosiče. Odhlášení stravy je nutno provést nejpozději den předem do 10:00 na tel. čísle 556 403 321, nebo mailem na adrese školní jídelny: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zde obdržíte i odpovědi na vaše případné dotazy.

Přihlášení strávníka do systému E-strava na stránkách školy není možný. Jídelníček bude zveřejněn zde:

Jídelníček 10. - 14. května 2021

Jídelníček 17. - 21. května 2021

Jídelníček 24. - 28. května 2021

Do prostor Dělnického domu mají vstup umožněn pouze žáci a zaměstnanci školy.

V případě odběru do jídlonosiče využívejte pouze výdejové okénko ve výše uvedeném čase.

Ve Studénce 6. 5. 2021

Mgr. Milan Stiller, ředitel školy