Informace k průběhu výuky v týdnu od 19. do 23. října 2020

V následujícím týdnu bude probíhat distanční výuka všech žáků školy. Tato výuka je pro všechny žáky povinná.

Žáci a rodiče 1. - 4. ročníku sledují týdenní plány své třídy na internetových stránkách školy a využívají e-mailovou komunikaci s třídními učiteli. Zároveň obdrží od třídního učitele nabídku možnosti on-line komunikace prostřednictvím služby GOOGLE MEET.

Žáci a rodiče 5. ročníku sledují týdenní plány své třídy na internetových stránkách školy a využívají e-mailovou komunikaci s třídními učiteli, využívají GOOGLE UČEBNU. Přístup do této učebny obdrželi všichni žáci. Zároveň v prostředí GOOGLE UČEBNY jsou pro žáky připraveny on-line konzultace s vyučujícími prostřednictvím služby GOOGLE MEET. Informace k rozvrhu a přihlášení k on-line konzultacím obdrží žáci do svého školního e-mailu, zároveň budou zveřejněny pro rodiče a žáky v eŽK. 

Žáci 6. - 9. ročníku využívají GOOGLE UČEBNU. Přístup do této učebny obdrželi všichni žáci. Zároveň v prostředí GOOGLE UČEBNY jsou pro žáky připraveny on-line konzultace s vyučujícími prostřednictvím služby GOOGLE MEET. Informace k rozvrhu a přihlášení k on-line konzultacím obdrží žáci do svého školního e-mailu, zároveň budou zveřejněny pro rodiče a žáky v eŽK. 

Materiály v papírové podobě budou připraveny k vyzvednutí v pondělí 19. 10. 2020 a ve středu 21. 10. 2020 v čase od 12:30 do 16:00 ve venkovní učebně na školní zahradě.

 

Stále platí možnost přihlášení žáků ke stravování v době distanční výuky za dotovanou cenu.

Výdej obědů bude umožněn pouze ve školní jídelně v čase od 12:00 do 13:00. Výdej do jídlonosičů není možný. Strávnici budou do školní jídelny vpouštěni průběžně za dodržení hygienických opatření.

Vstup do školní jídelny povolen pouze v roušce, vchodem ze školní zahrady.

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací