STUDENECKÁ LAŤKA

V úterý 10. 12. jsme se zúčastnili tradiční sportovní soutěže ve skoku vysokém, kterou každoročně pořádá ZŠ Butovická. Soutěžilo se celkem ve čtyřech kategoriích, ve kterých se mezi sebou utkali žáci všech studeneckých škol. Naši školu reprezentovalo deset atletů. I letos podali skvělé výkony a čtyři z nich se postavili na stupně vítězů.

V kategorii mladších dívek se na 2. místě umístila s výkonem 125 cm Marie Randýsková. Mezi staršími dívkami skončila na 2. místě Klára Bainarová se stejným výkonem 125 cm. Žák 7. ročníku Vojtěch Blasch, díky úžasnému výkonu 145 cm, získal zlatou medaili mezi mladšími chlapci a v kategorii starších chlapců vybojoval 2. místo Jiří Jakub, který zdolal laťku ve výšce 155 cm.

Všichni si zaslouží poděkování a velkou pochvalu za reprezentaci školy, ochotu soutěžit, za skvělé výkony a vzorné chování v průběhu celé akce.  Školu reprezentovali:Randýsková Marie 6. A, Hanzelková Denisa 6. B, Smutková Dominika 6. B, Hebelková Martina 7. A, Blasch Vojtěch 7. A, Bainarová Klára 8. třída, Myšková Kristýna, Hrbáčková Michaela, Kovář Josef, Jakub Jiří (všichni 9. třída)