ŠKOLNÍ PARLAMENT ZASE V AKCI

Tentokrát si pro nás parlamenťáci připravili SPORTOVNÍ DEN.

Třídní kolektivy od pětky po devítku se utkaly v tradičních i méně tradičních sportovních disciplínách. V každé třídě si žáci určili své reprezentanty. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a dvou kolech. V prvním kole čekaly účastníky turnaje ve fotbale, přehazované, ringu, badmintonu a společenských hrách. Ve druhém kole museli prokázat i své teoretické sportovní znalosti ve hře Riskuj, sázeli na spolužákovy dovednosti všeho druhu a ti neodvážnější se pustili do zdolání trasy Sparťan Race. Poslední bonusovou disciplínou, která pomohla určit pořadí, bylo pojídání melounu na čas.

A jak to všechno dopadlo?

V kategorii mladší junioři zvítězila třída 6.B.

V kategorii starší junioři se na prvním místě umístila 9. třída. 

Poděkování patří parlamenťákům, kteří celou akci připravili, ujali se role rozhodčích a dozírali na její hladký průběh.

 

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací