Školní výlet druháků do Dinoparku Ostrava

V pátek 24.6. 2022 jsme se vypravili na dobrodružnou výpravu do druhohor do největšího DinoParku v ČR.

Nejdříve jsme navštívili 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Svým hlasitým tleskáním mohly děti ovlivnit cestu malého dinosaura, který se dostal do potíží. Poté jsme si už prohlíželi atrakce. Desítky ozvučených scén s robotickými modely dinosaurů nadchly každého. DinoExpres nás zavezl do míst mezi dinosaury, kam bysme se sami pěšky báli. 12 m vysoká aktivní druhohorní sopka nám doslova vyrazila dech. A co teprve, když pan řidič vláčku přinesl malé dinosauří mládě, které jsme si mohli pohladit.

Výlet se nám velmi vydařil a děti odjížděly domů spokojené a plné nevšedních zážitků.

Třídní učitelka
Mgr. Andrea Mojžíšová