Soutěž dvojic Have fun with English

Po dvouleté covid pauze se letos, v pátek 22.dubna, na ZŠ Butovická opět konala anglická soutěž dvojic pro žáky 5. - 9. ročníku. Žáci základních škol ze Studénky a okolí soutěžili ve třech kategoriích: 5. ročník, 6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník. Ve dvojicích postupně plnili různé úkoly, vždy v časovém limitu tří minut. Přísedící porotci kontrolovali správnost výsledků a zapisovali dosažené body.

Naši školu reprezentovalo stejně jako před třemi lety pět dvojic ve třech kategoriích, avšak letos jsme si odnesli medailí více:

Kategorii 5. tříd vyhráli Tomáš Chavík a Tadeáš Damek z 5.B. Zlaté medaile ze třetí kategorie získaly Marie Kovářová s Vanesou Dráždilovou a na druhém místě se umístili Vojta Klos a Mikuláš Fendrych.

Na úspěch žáků a žákyň jsme hrdí a těšíme se na další ročník této zdařilé soutěže.

ZŠ Butovická děkujeme za organizaci a porotcům za účast, protože bez nich by soutěž v takovém formátu zrealizovat nešla.

Zuzana Bzonková