Adaptační pobyt 5. tříd

22.9. jsme jeli společně 5.A a 5.B na adaptační pobyt do Palkovických Hůrek. I za krátkou dobu pobytu jsme stačili navštívit rozhlednu Panorama a včelařské muzeum v Chlebovicích. Z rozhledny jsme krásně viděli okolní vesnice a města. V muzeu včel nám paní vyprávěla zajímavosti o včelách, proč jsou včely důležité a zhlédli jsme i film o jejich životě. Vyrobili jsme si ze včelího vosku svíčku a mohli jsme navštívit obchůdek se včelími výrobky. U hotelu jsme hráli různé hry, sportovali a měřili si fyzičku. Na adapťáku se mi moc líbilo.

Kateřina Demlová, 5.A

Co jsme zažili a viděli:

 • krásný výhled z rozhledny Panorama (Kabátice)
 • včelí muzeum v Chlebovicích
 • lesní stezku s úkoly
 • večerní děsivé historky
 • módní přehlídku
 • dobré jídlo
 • srandu na pokojích
 • vyprávění vtipů
 • badminton s paní učitelkou
 • opičí dráhu na čas
 • návštěvy na holčičích pokojích
 • bodování za různé úkoly
 • bloudění na cestě do muzea
 • různé hry na hotelu s kamarády

žáci 5.A a 5.B