Okresní finále ve vybíjené

I letos jsme se zúčastnili soutěže ve vybíjené. V boji o postup do okresního finále proti nám nastoupila ZŠ Sjednocení ze Studénky. Těsným rozdílem se nám podařilo zvítězit a postoupit do turnaje nejlepších škol v okrese Nový Jičín, který se letos uskutečnil v Bílovci. Zde se nám už výsledkově příliš nedařilo, vyhráli jsme pouze jedno utkání ze čtyř a skončili tak na předposledním místě. Ale ke sportování patří i porážky a je třeba uznat, že soupeři byli tentokrát lepší než my. Přesto si naši sportovci zaslouží pochvalu za snahu a vzorné chování v průběhu turnaje.

Školu reprezentovali:

Kateřina Korená, Marie Randýsková, Patrik Brož, Marek Nový, Daniel Mrózek, Adam Stiller, Daniel Vaculík, Denisa Hanzelková, Hana Křiváková, Dominika Smutková, Jakub Glogar, Adam Grosman, Jakub Tomášek

Mgr. Tomáš Hradský 

 

 

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací