Lyžařské závody

Ve čtvrtek 21. února 2019 jsme se zúčastnili tradičních lyžařských závodů mezi školami ve Studénce. Tato akce, kde si žáci kromě závodění také samostatně zalyžovali, opět proběhla v areálu Vaňkova kopce u Ostravy.

Z naší školy se umístili: v kategorii mladších dívek získala 3. místo Nikola Kýšková. V kategorii starších chlapců se na druhém místě umístil Ondřej Pavelek a vítězem se stal Andy Perrette, který měl zároveň nejrychlejší čas ze všech účastníků a získal tak putovní pohár.

Školu reprezentovali: Ondřej Pavelek, Andy Perrette (9. třída), Kristýna Myšková, Tereza Vyorálková, Rozálie Němcová, Kryštof Kolesár (8. třída), David Gořula, Adam Přikryl, Michal Pocedič, Karolína Sekaninová, Nelly Říčná, Nikola Kýšková (7. ročník).